EATON KDCB3250FT32B20W C, K-Frame Molded Case Circuit Breaker | BH4JKM
EATON KDCB3250FT32B20W Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 100 Kaic, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, 310+ Electronic Lsi
Item: BH4JKMModel: KDCB3250FT32B20W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"