EATON KDB3400FT39W C Electronic Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb, Complete Breaker | BH4JEA
EATON KDB3400FT39W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4JEAModel: KDB3400FT39W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Height 5 1/2"
Length 4.1"