EATON KDB3400FT32W C Electronic Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb, Digitrip 310 Rms | BH4JCV
EATON KDB3400FT32W Molded Case Circuit Breaker, Kdb Type, Electronic Lsi Trip, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4JCVModel: KDB3400FT32W
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"