EATON KDB3250FT39B21W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4JBJModel: KDB3250FT39B21W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Height 5 1/2"
Length 4.1"