EATON KDB3250FT35B20W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Electronic Lsg Trip, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4JAPModel: KDB3250FT35B20W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"