EATON KDB3250FT33B20W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Electronic Ls Trip, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4JALModel: KDB3250FT33B20W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"