EATON JT416035 Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 160 A | BH4HDL
EATON JT416035 Trip Unit, 160 A, 4 Pole, Neutral 0% Protected, 310+ Electronic Lsg, Frame J-K
Item: BH4HDLModel: JT416035
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 160A
Circuit Breaker Type Jt
Frame Size Frame J-K
Height 3.7"