EATON JT3200AAV Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 200 A | BH4HAY
EATON JT3200AAV Trip Unit, 200 A, 3 Pole, Adjustable Thermal, Adjustable Magnetic, 50 Deg C Calibration
Item: BH4HAYModel: JT3200AAV
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 200A
Calibration 50A