EATON JT3100AAV Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 100 A | BH4GZN
EATON JT3100AAV Trip Unit, 100 A, 3 Pole, Adjustable Thermal, Adjustable Magnetic, 50 Deg C Calibration
Item: BH4GZNModel: JT3100AAV
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 100A
Calibration 50A