EATON JG3250S48 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Thermal-Magnetic Trip | BH4EKC
EATON JG3250S48 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 14 Kaic At 480 Vac, 60 Hz
Item: BH4EKCModel: JG3250S48
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 7"
Length 12"
Width 7"