EATON JG3200M01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Thermal-Magnetic Trip | BH4EJC
EATON JG3200M01 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 14 Kaic At 480 Vac, 60 Hz
Item: BH4EJCModel: JG3200M01
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 7"
Length 12"
Width 7"