EATON JD4250KXD3 C, J-Frame Molded Case Circuit Breaker, High Magnetic Molded Case Switch | BH4DYG
EATON JD4250KXD3 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 250A, 4-Pole, Load Terminals, Jd Breaker
Item: BH4DYGModel: JD4250KXD3
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"