EATON JD3250KYD04 C Molded Case Switch, J-Frame, Jd, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH4DXN
EATON JD3250KYD04 Molded Case Switch, J-Frame, Jd Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, Load Side End Cap, 50/60 Hz
Item: BH4DXNModel: JD3250KYD04
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"