EATON JD2200A11T33 C Electronic Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd | BH4DQB
EATON JD2200A11T33 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 2-Pole, 200A, 600 Vac, 50/60 Hz
Item: BH4DQBModel: JD2200A11T33
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"