EATON CMDLB3800T33WP05Z02 Molded Case Circuit Breaker, Mdl-Frame, Electronic Ls Trip, 600A, 3-Pole, 800A
Item: BH9YXHModel: CMDLB3800T33WP05Z02
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 8"
Length 18"
Width 11"