EATON HLW4500V C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hlw, Complete Breaker | BH3DXQ
EATON HLW4500V Molded Case Circuit Breaker, Hlw Type, 4-Pole, 500A, 690 Vac, 250 Vdc, 70 Kaic At 415 Vac
Item: BH3DXQModel: HLW4500V
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 13"
Length 8"
Width 12"