EATON HLW3315D09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hlw, Complete Breaker | BH3DWW
EATON HLW3315D09 Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 315A, 690 Vac, 250 Vdc, Line And Load End Caps
Item: BH3DWWModel: HLW3315D09
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 8 1/4"
Length 4.06"