EATON HLW3315V C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hlw, Complete Breaker | BH3DWN
EATON HLW3315V Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 315A, 690 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH3DWNModel: HLW3315V
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 8 1/4"
Length 4.06"