EATON HLW3630V C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Hlw, Complete Breaker | BH3DXC
EATON HLW3630V Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 630A, 690 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH3DXCModel: HLW3630V
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 10"
Length 10"
Width 10"