EATON HKD3150A06B02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd | BH3CZW
EATON HKD3150A06B02 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Hkd Type, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH3CZWModel: HKD3150A06B02
In Stock
Get it by Friday, May 22
Height 5 1/2"
Length 4.1"