EATON HJDB3225 C, J-Frame Molded Case Circuit Breaker, 225A | BH3CVL
EATON HJDB3225 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 225A, 3-Pole, Hjdb Breaker
Item: BH3CVLModel: HJDB3225
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"