EATON HJDB2150 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjdb, Complete Breaker | BH3CVE
EATON HJDB2150 Molded Case Circuit Breaker, Hjdb Type, 2-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, 25 Kaic At 600 Vac