EATON HJDB3175 C, J-Frame Molded Case Circuit Breaker, 175A | BH3CVQ
EATON HJDB3175 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 175A, 3-Pole, Hjdb Breaker
Item: BH3CVQModel: HJDB3175
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"