EATON HJDB3100 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjdb, Complete Breaker | BH3CVK
EATON HJDB3100 Molded Case Circuit Breaker, Hjdb Type, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, 25 Kaic At 600 Vac
Item: BH3CVKModel: HJDB3100
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 10"
Length 4.06"
Width 4.13"