EATON HJD3250VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd, Fixed Thermal | BH3CUJ
EATON HJD3250VW Molded Case Circuit Breaker, Hjd Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals
Item: BH3CUJModel: HJD3250VW
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"