EATON HJD3200VW Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Hjd Type, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BJ4CRZModel: HJD3200VW
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"