EATON FWF3160LS03 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwf, Complete Breaker | BH9TBH
EATON FWF3160LS03 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fwf, 3-Pole, 160A, 690 Vac, 40 Kaic At 415 Vac
Item: BH9TBHModel: FWF3160LS03
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"