EATON FWF3125L C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwf, Complete Breaker | BH9TBE
EATON FWF3125L Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fwf, 3-Pole, 125A, 690 Vac, 40 Kaic At 415 Vac
Item: BH9TBEModel: FWF3125L
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"