EATON FWF2225L C F-Frame Molded Case Circuit Breaker, 225A, Fwf Type, 40 Kaic At 240V | BH9RZB
EATON FWF2225L Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 225A, Fwf Type, 40 Kaic At 240V, 2-Pole
Item: BH9RZBModel: FWF2225L
Height 2 3/4"
Length 3.38"