EATON FWF2200L C F-Frame Molded Case Circuit Breaker, 200A, Fwf Type, 40 Kaic At 240V | BH9RYQ
EATON FWF2200L Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 200A, Fwf Type, 40 Kaic At 240V, 2-Pole
Item: BH9RYQModel: FWF2200L
Height 2 3/4"
Length 3.38"