EATON FTF2HN12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 70/150A, F Frame, Type W
Item: BH9RKGModel: FTF2HN12
In Stock
Get it by Friday, May 22
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 70/150A
Width 25"