EATON FDC3120Q02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdc, Fixed Thermal | BH9NCK
EATON FDC3120Q02 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdc, 3-Pole, 120A, 600VAC, 250 Vdc, Load Side, 50/60 Hz
Item: BH9NCKModel: FDC3120Q02
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"