EATON FD4150WA06 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd, Fixed Thermal | BH9MGH
EATON FD4150WA06 Molded Case Circuit Breaker, 4-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, 1A-1B Rear W/ Right Pigtail
Item: BH9MGHModel: FD4150WA06
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 3.38"