EATON FD3225LA02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd, Fixed Thermal | BH9MDQ
EATON FD3225LA02 Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc, 1A-1B Rear W/ Left Pigtail
Item: BH9MDQModel: FD3225LA02
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"