EATON FD3150LF01S09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd | BH9LZJ
EATON FD3150LF01S09 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 3-Pole, Type Fd, 150A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH9LZJModel: FD3150LF01S09
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.9"
Length 7 1/2"
Width 5"