EATON FD3125H01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd, Complete Breaker | BH9LWF
EATON FD3125H01 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fd, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, Load Side
Item: BH9LWFModel: FD3125H01
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Length 3.38"
Width 4.13"