EATON FD2150LF01V4 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd, Fixed Thermal | BH9LLE
EATON FD2150LF01V4 Molded Case Circuit Breaker, 2-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load, 50/60 Hz
Item: BH9LLEModel: FD2150LF01V4
Item Circuit Breaker
Length 3.38"