EATON EDS2200L C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4BNG
EATON EDS2200L Molded Case Circuit Breaker, 2-Pole, 200A, 240 Vac, 125 Vdc, 42 Kaic At 240 Vac, 50/60 Hz
Item: BJ4BNGModel: EDS2200L
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"