EATON EDH3225W C Complete Molded Case Circuit Breaker C | BJ4ATW
EATON EDH3225W Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 225A, 3-Pole, Without Terminals
Item: BJ4ATWModel: EDH3225W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"