EATON EDH3200Y C Complete Molded Case Circuit Breaker C | BJ4AUB
EATON EDH3200Y Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 200 A, 3-Pole, Line Terminals
Item: BJ4AUBModel: EDH3200Y
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"