EATON EDH3125W C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4ATF
EATON EDH3125W Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 3-Pole, 125A, 240 Vac, 125 Vdc, Without Terminals
Item: BJ4ATFModel: EDH3125W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 5"
Length 7 1/2"
Width 5"