EATON EDH3100W C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4ARW
EATON EDH3100W Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 3-Pole, 100A, 240 Vac, 125 Vdc, Without Terminals
Item: BJ4ARWModel: EDH3100W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"