EATON EDH2175Y C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4ARN
EATON EDH2175Y Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 2-Pole, 175A, 240 Vac, 125 Vdc, 100 Kaic At 240 Vac
Item: BJ4ARNModel: EDH2175Y
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"