EATON EDH2125Y C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4ARH
EATON EDH2125Y Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 2-Pole, 125A, 240 Vac, 125 Vdc, Line Side, 50/60 Hz
Item: BJ4ARHModel: EDH2125Y
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"