EATON EDC3225S05 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Fixed Thermal | BJ4AQN
EATON EDC3225S05 Molded Case Circuit Breaker, Fixed Magnetic Trip, 3-Pole, 225A, 240 Vac, 125 Vdc
Item: BJ4AQNModel: EDC3225S05
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"