EATON EDC3175L C Complete Molded Case Circuit Breaker C | BJ4AQF
EATON EDC3175L Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 175 A, 3-Pole, Line And Load Terminals
Item: BJ4AQFModel: EDC3175L
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"