EATON EDC2150Y C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4APA
EATON EDC2150Y Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 2-Pole, 150A, 240 Vac, 125 Vdc, 200 Kaic At 240 Vac
Item: BJ4APAModel: EDC2150Y
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"