EATON EDC2125W C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4ANP
EATON EDC2125W Molded Case Circuit Breaker, Ed Type, 2-Pole, 125A, 240 Vac, 125 Vdc, 200 Kaic At 240 Vac
Item: BJ4ANPModel: EDC2125W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"