EATON EDC2100Y C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4AND
EATON EDC2100Y Molded Case Circuit Breaker, Fixed Magnetic Trip Type, 2-Pole, 100A, 240 Vac, 125 Vdc
Item: BJ4ANDModel: EDC2100Y
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"