EATON ED3225VWH09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Complete Breaker | BJ4ALT
EATON ED3225VWH09 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fixed Magnetic Trip, 3-Pole, 225A, 240 Vac, 125 Vdc
Item: BJ4ALTModel: ED3225VWH09
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"